Volby 2013 a přehledné výsledky sociálních sítí SocialBakers

Volby 2013 a přehledné výsledky sociálních sítí SocialBakers

3.1. 2013  - 

Na českém internetu jsou nové analytické nástroje umožňující jejich uživatelům sledovat volbu prezidenta a související mediální témata na sociálních sítích Facebook a Twitter. S analytickou aplikací pro sledování sociálních sítí, konkrétně prezidentské volby 2013, přišla plzeňská společnost Socialbakers, která ji v nedávné době otestovala v ostrém provozu, při volbě prezidenta v USA. Nyní jsou dostupné i pro Českou republiku.

Statistiky poskytují například informace o popularitě kandidátů, počet jejich fanoušků, počet lidí, kteří o kandidátech aktuálně mluví, nebo zásah uživatelů v České republice. Vše je doplněno grafy, které zobrazují například počet lidí, kteří se angažují na stránkách kandidátů, počet komentářů, celkové počty "To se mi líbí" jejich Facebook stránek, nebo příspěvek, který nejvíce zaujal. Měření jsou brána jako průměry pro dané dny a počítána z nástroje na měření sociálních médií od Socialbakers.

Více informací naleznete na stránce věnované prezidentským volbám přímo na webu Socialbakers (obsahuje i pěknou a přehlednou informační grafiku s kreslenými kandidáty na prezidenta).

 

Zdroj: http://www.socialbakers.com/volby

Další zprávy

Kam dál?