Spolupráce a podpora projektu Volba Prezidenta

Od spuštění projektu Volba-Prezidenta.CZ uběhlo několik měsíců. Během této doby se rozrostla skupina našich spolupracovníků a podporovatelů, kteří se nemalou měrou podílí na informačním obsahu, který publikujeme.

Chtěli bychom zde poděkovat všem, kteří nás podporují a podílí se nějakým způsobem na obsahu tohoto projektu. Díky této spolupráci můžeme dodávat Vám, našim čtenářům, nejen čerstvé informace, ale také kvalitní fotografický či video materiál k volbě prezidenta a souvisejícím tématům.

Na fotografiích spolupracujeme

Václav Vašků - FotoMat.CZ

web: www.fotomat.cz

Český fotograf a novinář, bývalý tiskový mluvčí greenpeace a šéfredaktor magazínu Greenpeace. Jeho publikační činnost zahrnuje časopisy jako je 21. století, Reflex, Nový Prostor, Koktejl a další. Dlouhodobě se ve volné tvorbě věnuje tématu Černobyl.

Na video materiálu spolupracujeme

Studio SCREAM film - Zbyněk Krejčí

web: www.videovizitky.cz
email: SCREAMfilm@gmail.com

Kamera, střih, zpracování videa. Kompletní video, produkční i postprodukční servis s oblastí působení od svatebních reportáží, přes produktová, osobní videa až po videovizitky a reklamy.

TF Studio - Tomáš Fraus

web: www.tfstudio.cz

Reportážní a reklamní videa, svatební videa, digitalizace, titulkování, komentáře, dabing a  grafické práce. Výroba leteckých záběrů. Natáčení záběrů pod vodou a extrémních sportů.

Eva Kejíková - Vizážistické a kosmetické služby

web: www.evakejikova.cz

Vizážistické, kosmetické a kadeřnické služby pro účely fotografování, natáčení či běžného denního užití.

Kam dál?